Team Mañana Wear

Richard "ZR" Sýkora

Richard ZR Sýkora Světem protřelý exDH a aktuálně enduro jezdec. ZR, neboli Znojemská Raketa se mu říká nejenom proto, že dokáže ve Znojmě na schodech sletět z kola neuvěřitelnou rychlostí, roztřísknout se na prvočinitele a poškodit dlažbu (viz přiložené video) ale hlavně je doopravdy rychlý i když na kole sedí. Zkušenosti sbírá na německých, rakouských a francouzských enduro závodech a v obrovské konkurenci lidských enduro strojů si nestojí špatně.

Za největší dosažené životní úspěchy považuje rekord 8 piv bez nutnosti navštívit záchod, 124. místo na Megavalanche 2013 v konkurenci cca 1500 startujících, pravidelné dojíždění na bodovaných umístěních v závodech Bluegrass Enduro Series a třetí místo v Českém poháru ve sjezdu v kategorii HT.

Do budoucna plánuje napravit svoji pověst na české Enduro Sérii, přiblížit se TOP10 v Bluegrass Enduro Series (enduro závody organizované nejlepším světovým EN závodníkem Jerome Clemenzem) a především proniknout mezi nejlepší stovku na Megavalanche.
Zobraz fotky a video

Richard ZR Sýkora Richard ZR Sýkora Richard ZR Sýkora Richard ZR Sýkora

Martin "suisaida" Saida

Martin suisaida Saida Jezdec, trailbuilder, filmař, noční můra pojišťovacích agentů, mezi jeho největší úspěchy patří to, že se dožil dnešního dne. Ze závodních ambic by rád vypíchnul v první řadě to, že se pokouší nepřivést se při závodění do komatického stavu.
Zobraz fotky

Martin suisaida Saida Martin suisaida Saida Martin suisaida Saida

Filip "Keli" Švrček

Filip Keli ŠvrčekV současnosti se Keli specializuje na MTB enduro. K této v současnosti velmi populární disciplíně přešel od downhillu, ve kterém sbíral zkušenosti a občas i nějaký ten úspěch. Největším zářezem na pažbě je 4. místo v celkovém pořadí Slovenského poháru v roce 2010. Mimo enduro se také pravidelně zúčastňuje vytvrvalostních sjezdových maratonů jako je Megavalanche nebo Mountain of Hell.
Zobraz fotky

Filip Keli Švrček Filip Keli Švrček Filip Keli Švrček

Michal Pokštefl

Michal PokšteflMichal dříve závodil v motokrosu, z důvodu zranění musel motorky zanechat a našel zálibu v kole. Už čtyři roky bojuje o posty nejvyšší v královské disciplíně cyklistiky, downhillu. Také staví tratě, v roce 2011 byla jeho trať vyhlášena v soutěži Animal Jungle Secrets jako 4. nejlepší trať v ČR. V sezóně  2012 pronikl do užší špičky, když se umístil na 3. místě King of Špičák, 5. místě Satans Boneshaker v Žihli a v ostatních závodech se umísťuje v první desítce. Mezinárodní zkušenosti sbírá i v IXS evropském poháru.
Zobraz fotky

Michal Pokštefl Michal Pokštefl Michal Pokštefl Michal Pokštefl

Vladislav "Čert" Vaverka

Vladislav Čert VaverkaČert je mladým mužem plný ideálů s velkým rozhledem v bikovém světě a nespoutanou kreativitou. Na kole jezdí co si pamatuje, začal někdy v období před prvním otřesem mozku, ale vzhledem k tomu, že on a závodní úspěchy se doposud nepotkaly, jeho hlavní ctností je to, že funguje jako redaktor, testrider i kreativec předního českého gravity serveru dolekop.com. Má rád všechny formy mountainbikingu, svíčkovou, jablečnej štrůdl, nemá rád jízdu na válcích a čůrání v sedě.
Zobraz fotky

Vladislav Čert Vaverka Vladislav Čert Vaverka Vladislav Čert Vaverka Vladislav Čert Vaverka Vladislav Čert Vaverka