Obchodní podmínky Mañana Wear

Potvrzení objednávky

Po odeslání objednávky Vám do pěti minut přijde na emailovou adresu, kterou jste uvedli při objednání, automatické potvrzení objednávky. Pokud Vám tento email nepřijde, prosím kontaktujte nás na náš email info@manana-wear.cz nebo v pracovní době na +420 731 748 397.

Ochrana osobních údajů

Veškerá osobní data, která uvedete do objednávky slouží jen pro správné doručení objednaného zboží. Podle zákona o ochraně osobních dat s nimi není a nebude nakládáno jiným způsobem a nebudou poskytnuta třetí osobě.

Záruka

Na veškeré zboží je záruka 24 měsíců (pokud není uvedeno jinak).

Ceny

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH. Cena, která je uvedena je cenou konečnou, tzn.: tuto cenu (+poštovné) zaplatíte při převzetí zboží na Vaší dodací adrese, kterou uvedete v objednávce.

Způsob platby

Dobírka
Vybrané zboží Vám zašleme na dobírku - zboží tedy zaplatíte při převzetí zboží. K zásilce bude samozřejmě přiložen odpovídající daňový doklad s rozpisem DPH. Peníze zaplatíte při převzetí zboží.
Osobní odběr - hotově
Zboží zaplatíte hotově při odběru přímo na na výdejním místě HeurekaPoint / Uloženka nebo v sídle Mañana Wear v Brně po předchozí domluvě. Budete kontaktováni pomocí emailu nebo přímo telefonicky, pro sjednání odběru zboží.

Doprava zboží

DPD - cena 100 Kč
Zboží Vám zašleme přes expresní službu DPD. Zboží je důkladně zabaleno (protinárazové - bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození. Doručení do 24 - 48 hodin. O doručování zásilky je zákazník vždy informován sms zprávou.

Zásilka na Slovensko - cena 200 Kč
Zboží Vám zašleme přes službu Pošta bez hranic. Zboží je důkladně zabaleno (obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození.
Na území Slovenska je zboží doručováno smluvním partnerem Pošta bez hranic. Dodací doba cca 7 dnů.

Výdejní místo HeurekaPoint / Uloženka - cena 49 Kč
Ve spolupráci se společností Uloženka poskytujeme osobní odběr v následujících místech: Bratislava - SK, Brno - město, Brno - Černá Pole, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Olomouc – Nové Sady, Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky, Praha 1, Praha 4, Praha 7 - Holešovice, Praha 9, Plzeň, Rudná u Prahy, Ústí nad Labem, Zlín. O umístění zásilky na pobočku je zákazník vždy informován emailem a sms zprávou. Níže uvedená místa nejsou přímo našimi pobočkami, ale výdejními místy společnosti Uloženka.cz. Zboží si zde zákazník může vyzvednout po předchozí objednávce a až poté, co dostane zprávu prostřednictvím SMS a e-mailu, že je objednávka připravena k vyzvednutí, nejpozději však do 7dnů od obdržení výzvy.
Před tímto oznámením není zboží k odběru připraveno.
Vyzvednutí zboží na jednotlivých výdejních místech se řídí obchodními podmínkami společnosti Uloženka.cz

Osobní odběr v sídle firmy v Brně, Babičkova 27 - cena 0 Kč
V sídle naší firmy v Brně, Babičkova 27 lze zboží osobně vyzkoušet a vyzvednout. Platba pouze v hotovosti.

Záruční podmínky

Všechno prodávané zboží je v originálním balení s plnou zárukou, vztahují se na něj záruční podmínky v plném znění.

Reklamaci zboží uplatňujete přímo u nás, a to buď osobně nebo zasláním případného reklamovaného výrobku v doporučeném dopisu spolu s kopií faktury a popisem závady na naši adresu. Oprávněné reklamace řešíme okamžitou výměnou za nový kus bez jakéhokoliv prodlení. V případě dalších dotazů nám zavolejte nebo napište email.

Storna objednávek

Vaši objednávku můžete stornovat do dvou hodin od vytvoření objednávky emailem na naši adresu info@manana-wear.cz. V případě nedodržení např. termínu dodání z naší strany, o kterém Vás např. v případě nečekaného nedostatku Vámi objednaného zboží na skladě budeme informovat, máte právo na stornování objednávky.

14-ti denní záruka vrácení peněz

Při tzv. fyzicky bezkontaktním způsobu dodání se řídíme zákonem 367/2000 Sb., dáváme 14tidenní záruku vrácení peněz v případě nespokojenosti. V jednotlivých případech se budeme řídit ustanovením tohoto zákona.

Pokud nebudete spokojeni s doručeným zbožím, můžete jej do 14 dnů od obdržení vrátit v neporušeném obalu, originálně zabalené a v kompletním balení, tak jak jste jej převzali, zpět na naši adresu (je třeba přiložit též daňový doklad zaslaný společně se zbožím, popř. jeho kopii). Po obdržení vráceného zboží Vám bude obratem zaslána částka zpět na Váš účet, jehož číslo uveďte v průvodním dopise.

Na závěr

Po odeslání objednávky se stává objednávka závaznou, pokud ji do dvou hodin od objednání nestornujete.